به‌جرئت می‌توان گفت که هرساله باید منتظر یک شاهکار عظیم و هیجان‌انگیز از شرکت EA باشیم. FIFA 19 جدیدترین نسخه از سری بازی‌های FIFA است که برای پلتفرم‌های PS4، PC، Xbox One و Switch منتشر خواهد شد. اکنون نسخه دمو FIFA 19 از سوی EA منتشرشده است. با گیم‌تو‌دانلود و دانلود نسخه دمو بازی FIFA 19 برای PS4 همراه باشید.

دمو، نسخه‌ای آزمایشی است که دارای محدودیت‌هایی می‌باشد که توسط شرکت سازنده قبل از انتشار نسخه اصلی، منتشر می‌شود تا کاربران این بازی را تجربه کنند و سپس اگر مورد توجه آنان واقع شد، نسخه اصلی را خریداری کنند. اکنون نسخه دمو FIFA 19 منتشرشده است. در نسخه دمو، تیم‌های رئال مادرید، بایرن‌مونیخ، دورتموند، پاریس‌سنت‌ژرمن و منچسترسیتی حضور دارند به همراه چند استادیوم حضور دارد. شما همچنین می‌توانید برخی ویژگی‌ها و قابلیت‌های جدید FIFA 19 را که تازه اضافه‌شده است را نیز تجربه کنید.

گیم‌پلی بازی FIFA 18 نیز از نسبت به گذشته تغییر کرده است. سیستم هد زنی در بازی عوض‌شده است و بسیار واقع‌گرایانه‌تر انجام می‌شوند. تکل‌ها روی بازیکنان بهبودیافته است و به‌صورت طبیعی‌تر روی زمین می‌خورند. صداگذاری بازی که دیگر حرفی برای گفتن نگذاشته است. از طرفی حضور بهترین گزارشگر دنیا در این بازی، شور و شوق و فریادهای تماشاچیان در بازی، بسیار جالب است. یکی از برتری‌های بازی FIFA نسبت به PES، این است که فیفا هرساله تمامی لیگ‌ها و تیم‌ها را به‌صورت کامل و اختصاصی لایسنس کرده است و همین مورد باعث شده است که PES دیگر حرفی برای گفتن نداشته باشد. در ادامه برای دانلود نسخه دمو بازی FIFA 19 برای PS4 با ما همراه باشید.