بازی NBA 2K19 یک بازی ویدیویی در سبک ورزشی است و جدیدترین نسخه از سری بازی‌های NBA 2K می‌باشد. این بازی توسط استودیو Visual Concepts توسعه‌یافته است و شرکت 2K Sports آن را منتشر کرده است. سری بازی‌های NBA 2K یکی از برترین و شناخته‌شده‌ترین بازی در بین بازی‌های شبیه‌ساز است که هرساله با اضافه کردن ویژگی‌ها و امکانات جدید، جذاب‌تر از قبل واقعه شده و نسخه جدید این بازی نیز از این قضیه مستثنا نیست. با گیم‌تو‌دانلود و دانلود بازی NBA 2K19 برای PS4 همراه باشید.

NBA 2K19 درواقع بیستمین قسمت از سری بازی‌های NBA 2K است که برای اولین بار در سال ۱۹۹۹ برای کنسول Dreamcast منتشر شد. بی‌شک این مجموعه بازی، یکی از بهترین و کامل‌ترین شبیه‌ساز بسکتبال است که تنها رقیبی که از آن مشاهده می‌شود، NBA LIVE است که در طی چند سال اخیر سیر نزولی داشته است. این بازی در طی سال‌های اخیر که نسخه‌های مختلف از آن منتشرشده است، میانگین نمره‌هایش بالای 85 بوده است. ادامه هم‌چنین روندی برای این فرانچایز بسیار سخت است و یک لغزش می‌تواند زیان جبران‌ناپذیری به‌کل مجموعه وارد کند. زیانی که در سال ۲۰۱۴ بازی PES با آن مواجه شد و از آن زمان در حال جبران این لغزش است.

دانلود بازی NBA 2K19 برای PS4

بازی NBA 2K19 دارای گرافیک فوق‌العاده‌ای است و آن را از سری محبوب خود به ارث برده است. استودیو Visual Concepts به‌خوبی در تمامی بخش‌ها خلاقیت خود را به خرج داده و از چهره بازیکنان گرفته تا بافت‌ها، جزئیاتی کامل از آن را ارائه کرده است. گیم‌پلی بازی بسیار واقع‌گرایانه است و به‌طوری‌که مدت‌ها می‌توانید به تجربه آن بپردازید و از آن خسته نشوید.

Visual Concepts و 2K Sports به مناسبت بیست‌سالگی این مجموعه بازی، یکسری محتوای اضافی و سورپرایزهایی نیز برای این بازی در نظر گرفته‌اند. اگر به دنبال تجربه‌ای بی‌نقص از بازی‌های شبیه‌ساز بسکتبالی هستید، بازی NBA 2K19 بی‌شک بهترین انتخاب است و تجربه لذت‌بخشی را به شما می‌دهد. ازنظر گرافیکی و گیم‌پلی این بازی را می‌توان یکی از بهترین شبیه‌سازهای ورزشی دانست که چند سالی است که بی‌رقیب است.

در ادامه برای دانلود بازی NBA 2K19 برای PS4 با وب‌سایت گیم‌تودانلود همراه باشید.

دانلود بازی NBA 2K19 برای PS4