اگر از طرفداران و دنبال کنندگان بازی‌های اکشن و تیراندازی اول‌شخص هستید، قطعاً با بازی‌های Call of Duty آشنایی دارید. Call of Duty: Black Ops 4 عنوان جدید این سری بازی می‌باشد که توسط استودیو Treyarch توسعه‌یافته و کمپانی Activision نیز وظیفه انتشار این بازی را بر عهده گرفته است. بازی‌های Call of Duty همواره دارای سبک اکشن تیراندازی اول‌شخص بوده‌اند. با گیم‌تو‌دانلود و دانلود نسخه بتا بازی Call of Duty: Black Ops 4 برای کامپیوتر همراه باشید.

دانلود نسخه بتا بازی Call of Duty: Black Ops 4 برای کامپیوتر

اکنون نسخه بتا این بازی با محدودیت‌هایی از سوی Activision منتشرشده است که بتوانید این بازی را به‌صورت رایگان تجربه کنید و از آن لذت ببرید. نسخه بتا دارای فرصت محدود برای بازی کردن دارد و تا یک‌زمان معین و مشخص می‌توانید این نسخه را انجام دهید.

گرافیک و گیم‌پلی بازی Call of Duty: Black Ops 4 تا حد چشمگیری بهبود یافته است و شما باری دیگر با سیستم مبارزاتی تخیلی و پیشرفته در جنگ‌های مدرن مواجه هستید. این بازی فاقد بخش داستانی می‌باشد و باید آن را آنلاین تجربه کرد. در ادامه برای دانلود نسخه بتا بازی Call of Duty: Black Ops 4 برای کامپیوتر با وب‌سایت گیم‌تودانلود همراه باشید.

مشخصات حداقل سیستم موردنیاز بازی Call of Duty: Black Ops 4:

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن ۶۴ بیت]
پردازنده: Intel® Core™i5 2500k یا AMD equivalent یا بهتر
حافظه رم: ۸ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA Geforce® GTX 660 یا AMD Radeon™ HD 7850 یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: ۲ گیگابایت
فضای موردنیاز: ۲۵ گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی بازی Call of Duty: Black Ops 4:

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن ۶۴ بیت]
پردازنده: Intel® Core™i7 4770k یا AMD equivalent یا بهتر
حافظه رم: ۱۲ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA GeForce® GTX™1060 یا AMD Radeon™ R9 390 یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: ۶ گیگابایت
فضای موردنیاز: ۲۵ گیگابایت

توجه: نسخه بتا بازی Call of Duty: Black Ops 4 از تاریخ ۱۵ سپتامبر ۲۰۱۸، مصادف با ۲۴ شهریور ۱۳۹۷ تا تاریخ ۱۷ سپتامبر ۲۰۱۸، مصادف با ۲۶ شهریور ۱۳۹۷ قابل استفاده و فعال خواهد بود.