اگر از طرفداران بازی‌های ماجراجویی و معمایی هستید، بازی Unravel 2 می‌تواند گزینه مناسبی باشد. این بازی ساخته استودیو ColdWood Interactive می‌باشد و کمپانی Electronic Arts وظیفه انتشار آن را  برای کامپیوتر، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان بر عهده گرفته است. این بازی دارای یک گیم‌پلی جذاب و سرگرم‌کننده است و داستان و روایت آن شما غرق در بازی می‌کند. با گیم‌تو‌دانلود و دانلود بازی Unravel 2 برای کامپیوتر همراه باشید.

دانلود بازی Unravel 2 برای کامپیوتر

داستان بازی Unravel 2 بسیار گرم و جذاب است و شمارا غرق در این بازی می‌کند. بازی از معماها و اسرار خاصی طراحی‌ شده است و شما در بازی شخصیتی به نام Yarny را کنترل می‌کنید که در کامل از نخ تشکیل‌ شده است و در دنیایی عجیب‌  ولی پرمعنا و پر از سر و راز قرار گفته است. شما باید با این شخصیت به حل معماهای بازی بپردازید و موضوع مهمی که برای این کاراکتر و خانواده‌اش آمده است را پیدا کنید.

گیم‌پلی بازی دارای معماها و اسرار متفاوت است که برای فهمیدن هرکدام بازی شمارا به چالش خواهد انداخت و فیزیکی بودن بازی یکی از مهم‌ترین بخش‌های گیم‌پلی بازی به شمار می‌آید. Unravel 2 دارای یکی از دوست‌ داشتنی‌ترین گرافیک‌های حال حاضر عرصه گیم است و بازی به‌صورت دو بعدی می‌باشد و دوربین از کنار بازی را به شما نمایش می‌دهد؛ اما عناصر و محتویات داخل محیط بازی با دقت و کیفیت بالا ساخته‌شده‌اند. محیط بازی آن‌ قدر زیبا کار شده است که شما محو منظره‌های بازی خواهید شد. برای دانلود بازی Unravel 2 برای کامپیوتر با وب‌سایت گیم‌تو‌دانلود همراه باشید.

در ادامه برای دانلود بازی Unravel 2 برای کامپیوتر با وب‌سایت گیم‌تودانلود همراه باشید.

مشخصات حداقل سیستم موردنیاز بازی Unravel 2:

سیستم‌عامل: ویندزو ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن ۶۴ بیت]
پردازنده: Intel® Core™2 Duo 2. 4GHz یا AMD Athlon Phenom X2 2.8Ghz یا بهتر
حافظه رم: ۴ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA Geforce® 450GT یا AMD Radeon™ HD 5750 یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: ۱ گیگابایت
فضای موردنیاز: ۱۰ گیگابایت