بازی Shank 2 یک بازی ویدیویی در سبک اکشن و دو بعدی می‌باشد که توسط شرکت Electronic Arts برای پلتفرم‌های کامپیوتر و ایکس‌باکس ۳۶۰ منتشر شده است. این بازی با اینکه از گرافیک کمی برخورد است اما به دلیل گیم‌پلی جذاب و مراحل داستانی هیجان‌انگیز، طرفداران را ترغیب به انجام این بازی کرد. در این بازی باید با استفاده از سلاح و مهمات از دشمنان خود انتقام بگیرید و بازی از داستان خوبی پیروی می‌کند. با گیم‌تو‌دانلود و دانلود بازی Shank 2 برای کامپیوتر همراه باشید.

گیم‌پلی بازی Shank 2 به صورتی است که کاربر را به چالش می‌اندازد و باید باهوش خود از سلاح‌های مناسب استفاده کرد و به‌موقع دکمه‌های ضربت را زد تا توانست دشمنان خود را از پیش روی برداشت. شخصیت اصلی بازی فردی قدرتمند و هیکلی به نام SHANK است که قصد دارد فردی که زنش را ربوده است به دام بیندازد و در پی این ماجرا، باید با عاملان این کار مبارزه کند و آن‌ها را به خون بکشد.

گرافیک بازی Shank 2 چندان قوی نیست و ولی مخصوص این سبک‌ از بازی‌ها است. بازی به شکل دو بعدی دنبال می‌شود و با گرافیک خاص خود توانسته فضایی جذاب و اکشن را به بازیکن منتقل کند. صداگذاری‌های بازی نیز به‌نوبه خود، خوب طراحی‌شده است و صدا سلاح‌ها به‌خوبی ساخته‌ و پرداخته شده است. در ادامه برای دانلود بازی Shank 2 برای کامپیوتر با وب‌سایت گیم‌تودانلود همراه باشید.

مشخصات حداقل سیستم موردنیاز بازی Shank 2:

سیستم‌عامل: ویندزو ۷، ویندوز ۸ و ویندوز ۱۰ [تنها ورژن ۶۴ و ۳۲ بیت]
پردازنده: Intel® Pentium 4 2.4 GHz یا AMD Athlon 64 2.4 GHz یا بهتر
حافظه رم: ۲ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA Geforce® 6800 یا AMD Radeon™ X1950 یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: ۲۶۵ مگابایت
فضای موردنیاز: ۳ گیگابایت