سری بازی‌های اساسینز کرید توسط استودیو معروف Ubisoft ساخته می‌شود و همین استودیو وظیفه انتشار آن را بر عهده می‌گیرد. جدیدترین عنوان Ubisoft، بازی Assassin’s Creed Odyssey است که در تاریخ ۵ اکتبر ۲۰۱۸ برای پلتفرم‌های  ایکس باکس وان، کامپیوتر و پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. سبک بازی اکشن و ماجراجویی است و این بار بازی در یونان باستان جریان دارد. با گیم‌تودانلود و دانلود بازی Assassin’s Creed Odyssey برای کامپیوتر همراه باشید.

سری Assassin’s Creed همواره، دائماً طرفدارانش را در حد و اندازه‌ای به درون شهرهای مختلف و مکان‌های گوناگون فرومی‌برد و حس قاتلی شکست‌ناپذیر را به گیمر منتقل می‌کرد. بازی Assassin’s Creed Odyssey روایتگر داستان الکسیوس و کاساندرا است که المان‌های نقش‌آفرینی بازی به شما اجازه می‌دهند به انتخاب خودتان پیش خواهید برد. این یعنی در ابتدای بازی، بازیکن تصمیم می‌گیرد که می‌خواهد با کدام‌یک از این دو نفر، گیم‌پلی، داستان و در کل، بخش به بخش اثر را تجربه کند. داستان این بازی در یونان باستان و افسانه‌های این سرزمین روایت‌شده است که بسیار دل‌انگیز است.

دانلود بازی Assassin's Creed Odyssey

گیم‌پلی Odyssey متشکل از ویژگی‌های مختلفی همچون سوارکاری، قایق‌سواری، کشتی‌رانی و نبردهای دریایی و امکان استفاده از عقاب برای شناسایی دشمنان و مناطق گوناگون نقشه است. المان‌های نقش‌آفرینی پررنگ‌تر از قبل و مکانیسم انتخاب دیالوگ است. یوبی‌سافت در جدیدترین ساخته خود، با به وجود آوردن روش‌های متفاوت برای دفاع کردن در برابر حملات دشمنان، حمله کردن به آن‌ها و حتی راه‌هایی خلاقانه برای از پا درآوردن دشمنانی با لول بالا، سعی دارد، سطح گیم‌پلی بازی را افزایش و هوشمندانه‌تر کند و در این زمینه بسیار موفق بوده است. با استفاده از مکانیسم‌های تازه سعی می‌کند نسخهٔ واقع‌گرایانه‌تر و باورپذیرتری از چنین رویارویی‌هایی را به تصویر بکشد.

بازی Assassin’s Creed Odyssey، در گرافیک فنی و هنری، ضعف خاصی ندارد. این بازی در تلاش است با خلق تصویری صحیح، گسترده و جذاب از یونان باستان، احتمالاً به زیبایی، تجربه فوق‌العاده و هنری مناسبی را برای مخاطب خود به ارمغان می‌آورد و این چیزی است که در کنار آزادی عمل بیشتر مخاطب برای پشت سر گذاشتن مراحل در Odyssey و صدالبته اثرگذاری جدی و انکارناپذیر او در داستان، بسیار تأثیرگذار است. بازی بسته‌های الحاقی خاصی نیز خواهد داشت که هرکدام از آن‌ها می‌توانند شمارا سرگرم این بازی کنند. برای دانلود بازی Assassin’s Creed Odyssey برای کامپیوتر با ما همراه باشید.