باری دیگر شبیه‌ساز برتر دنیا یعنی FIFA آماده انتشار قرارگرفته است. به‌جرئت می‌توان گفت که هرساله باید منتظر یک شاهکار عظیم و غافلگیری هیجان‌انگیز از شرکت الکترونیک آرتز  باشیم. به گفته سازندگان، بازی FIFA 19 برای پلتفرم‌های PS4، PC، Xbox One و Switch منتشر خواهد شد. اکنون نسخه دمو FIFA 19 از سوی EA منتشرشده است. با گیم‌تو‌دانلود و دانلود نسخه دمو بازی FIFA 19 برای کامپیوتر همراه باشید.

دمو، نسخه‌ای آزمایشی است که دارای محدودیت‌هایی می‌باشد که توسط شرکت سازنده قبل از انتشار نسخه اصلی، منتشر می‌شود تا کاربران این بازی را تجربه کنند و سپس اگر از آن خوششان آمد، نسخه اصلی و کامل را خریداری کنند. اکنون نسخه دمو FIFA 19 منتشرشده است. در نسخه دمو، چند تیم رئال مادرید، بایرن‌مونیخ، دورتموند، پاریس سنت ژرمن و منچستر سیتی حضور دارند به همراه چند استادیوم حضور دارد. شما همچنین می‌توانید برخی ویژگی‌ها و قابلیت‌های جدید FIFA 19 را که تازه اضافه‌شده است را نیز تجربه کنید.

گیم‌پلی بازی نیز از نسبت به FIFA 18 تغییراتی پیداکرده است. به‌عنوان‌مثال سیستم هد زنی در بازی عوض‌شده است و بسیار واقع‌گرایانه‌تر انجام می‌شوند. تکل‌ها و خطاها روی بازیکنان بهبودیافته است و به‌صورت طبیعی‌تر روی زمین می‌خورند. یکی از برتری‌های بازی FIFA نسبت به PES، این است که فیفا هرساله تمامی لیگ‌ها و تیم‌ها را به‌صورت کامل و اختصاصی لایسنس کرده است و همین مورد باعث شده است که PES دیگر حرفی برای گفتن نداشته باشد.

صداگذاری فوق‌العاده بازی که دیگر حرفی برای گفتن نگذاشته است. از طرفی حضور بهترین گزارشگر دنیا در این بازی، شور و شوق و فریادهای تماشاچیان در بازی، کاملاً به شما حس مثال نزدنی را انتقال می‌دهند. در ادامه دانلود نسخه دمو بازی FIFA 19 برای کامپیوتر با وب‌سایت گیم‌تودانلود همراه باشید.

مشخصات حداقل سیستم موردنیاز بازی FIFA 19:

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن ۶۴ بیت]
پردازنده: Intel® Core™i3-2100 3.1GHz یا AMD Phenom II X4 965 3.4 GHz یا بهتر
حافظه رم: ۸ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA Geforce® GTX™ 460 یا  AMD Radeon™ R7 260 یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: ۱ گیگابایت
فضای موردنیاز: ۵۰ گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی بازی FIFA 19:

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن ۶۴ بیت]
پردازنده: Intel® Core™i5-3550 یا AMD FX-8140 یا بهتر
حافظه رم: ۸ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA GeForce® GTX™670 یا AMD Radeon™ R9 270X یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: ۲ گیگابایت
فضای موردنیاز: ۵۰ گیگابایت

تریلر بازی FIFA 19:

برای دانلود ویدیو به سایت آپارات مراجعه کنید