بازی Shadow of the Tomb Raider جدیدترین نسخه از سری بازی‌های Tomb Raider است که توسط استودیو کانادایی Eidos Montréal ساخته شده است. سه سال از زمان عرضه آخرین نسخه این سری می‌گذرد و حالا با جدیدترین قسمت از این مجموعه فاصله چندانی نداریم تا ما را با تاریک‌ترین و خشن‌ترین قسمت از ماجراجویی شخصیت محبوب لارا کرافت همراه کند. در این قسمت، لارا کرافت به یک شکارچی خطرناک، مرگ‌بار و بی‌رحم تبدیل می‌شود و این بازی را به درجه‌ای نخست از صحنه‌های خونین تبدیل کند. با گیم‌تو‌دانلود و دانلود بازی Shadow of the Tomb Raider برای PS4 همراه باشید.

زمانی که خود را برای صحبت کردن در مورد سری بازی‌های Tomb Raider و شخصیت لارا کرافت آماده می‌کنیم، حس نوستالژی در اعماق وجود ما احساس می‌شود. نسخه اول از این بازی، برای اولین در سال ۱۹۹۶ میلادی در قالب بازی‌ای دوبعدی توسط تابی گارد خلق شد. مجموعه بازی‌های Tomb Raider در سبک اکشن – ماجراجویی می‌باشند که راویتگر ماجراجویی لارای دوست داشتنی است، لارایی که در نسخه‌های اول بیشتر یک ماجراجوی حرفه‌ای بود، اما به مرور به زمان از مبارزات خود پرده برداشت و به یک شکارچی خطرناک تبدیل شد.

ما در سال ۲۰۱۳ با لارا کرافت جدید آشنا شدیم که در اتفاقی ناخوش‌آیند و ناخواسته در جزیره‌ای دور افتاده، اسیر شده بود. در اوایل بازی، شاهد تصمیمات احساساتی از یک دختر ناپخته بودیم که برای نجات جان دوستانش، کارهایی که دوست نداشت را انجام می‌داد و هنوز به یک توم رایدر تبدیل نشده بود! روایت بازی Shadow of the Tomb Raider در واقع دنباله نسخه پیشین آن یعنی Rise of the Tomb Raider اتفاق می‌افتد و در جنگل‌ آمریکای مرکزی رخ می‌دهد. جایی که شخصیت اصلی بازی، لارا تلاش می‌کند تا از وقوع آخرالزمان مایاها جلوگیری کند، در این مسیر مقبره‌های جدیدی نیز برخورد خواهید کرد. مهم‌ترین نکته و موضوع در مورد این بازی این است که قرار است با تاریک‌ترین چهره لارا کرافت مواجه شویم و قرار است چهره دیگر وی را مشاهده کنیم.

زمانی که صحبت از مجموعه بازی‌های ماجراجویی باشد که با آثار باستانی و قدیمی سر و کار دارد، بی‌شک جزئیات، لوکیشن‌ها و گرافیک بازی شما را شگفت‌زده خواهد کرد. از مقبره‌های مختلف گرفته تا آیتم‌هایی که در طول جستجوها و ماجراجویی‌هایتان پیدا می‌کنید، همه و همه‌ی آن‌ها با جزئیات و گرافیک فوق‌العاده طراحی شده است و تجربه‌ای لذت‌بخش به شما می‌دهد. با توجه به گفته‌های سایت یوروگیمر بازی Shadow of the Tomb Raider یک اثر زیبا است که از کاراکترها گرفته تا محیط بازی همه جزئیات کامل و بی‌نقصی را ارائه می‌دهند. برای  دانلود بازی Shadow of the Tomb Raider برای PS4 با گیم‌تو‌دانلود همراه باشید.