بازی Call of Duty: Black Ops III دوازدهمین نسخه سری بازی‌های ندای وظیفه هست که توسط Treyarch توسعه‌یافت و شرکت Activision آن را در تاریخ ۶ نوامبر ۲۰۱۵ منتشر کرد. کسی نیست که با بازی‌های Call of Duty آشنا نشده باشد، ندای وظیفه یکی از معروف‌ترین بازی‌های شوتر اول‌شخص و همین‌طور رقیب جدی برای سری بازی‌های بتلفیلد هست. برای دانلود بازی Call of Duty: Black Ops III همراه تمامی DLC ها برای کامپیوتر با سایت گیم‌تو‌دانلود همراه باشید.

قطعاً تابه‌حال یکی از بازی‌های مجموعه Call of Duty را تجربه کرده‌اید، ژانر این مجموعه بازی شوتر و اول‌شخص هست. از نقاط قوت این بازی می‌توان به این اشاره کرد که بازی با داستانی فوق‌العاده زیبا و هیجانی را دارا هست که به‌هیچ‌عنوان به بازیکن حس خستگی را انتقال نمی‌کند و مورد دیگر که در نسخه جدیدی که ساخته می‌شود حس و حال نسخه قبلی را ندارد و کاملاً متفاوت است و تجهیزات بازی بروز و بروزتر می‌شوند و سعی می‌کند که به ما آینده را نشان دهد.

داستان بازی Call of Duty: Black Ops III در چند دهه بعد رخ می‌دهد به‌طوری‌که سربازان نامرئی می‌شوند، ربات‌ها برای انسان‌ها می‌جنگند و حتی سربازهایی که نصف ربات و نصف انسان هستند. شما هم  مثل سری‌های قبل باید با تروریسم مبارزه کنید که این می‌تواند یکی از نقطه‌ضعف‌های بازی باشد. نسخه زامبی Call of Duty: Black Ops III با سری‌های قبلی کاملاً متفاوت هست، شما در این قسمت بازی به یک شخصیت دیگر تبدیل می‌شوید و برای اهداف دیگری با زامبی‌ها می‌جنگید. قسمت زامبی بازی، داستان چهار نفر در شهری عجیب‌وغریب را روایت می‌کند که باید تا سر حد مرگ برای بقای خود با زامبی‌ها بجنگید و نجات پیدا کنید. قسمت مولتی پلیر بازی هم نیز همانند سری‌های قبل می‌توانید گروه و شخصیت خود را بسازید و بازیکن‌های دیگر را دعوت به چالش و مبارزه کنید.

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز بازی Call of Duty: Black Ops III:

سیستم عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن 64 بیت]
پردازنده: Intel® Core™ i3-530 2.93 GHz یا AMD Phenom™ II X4 810 2.60 GHz یا بهتر
حافظه رم: ۶ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA® GeForce® GTX 470  یا AMD® Radeon™ HD 6970 یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: ۱ گیگابایت
فضای مورد نیاز: ۶۰ گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی بازی Call of Duty: Black Ops III:

سیستم عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن 64 بیت]
پردازنده: Intel® Core i5-2500K 3.3GHz یا AMD FX-8120 یا بهتر
حافظه رم: ۸ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA® GeForce GTX 760 یا AMD® Radeon R9 270X یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: ۴ گیگابایت
فضای مورد نیاز: ۶۰ گیگابایت