بازی Dishonored یک بازی در سبک اکشن – مخفی‌کاری و ماجراجویی هست که توسط Arkane Studios توسعه یافته و Bethesda آن را در تاریخ ۹ اکتبر ۲۰۱۲ منتشر کرده است. نسخه‌ای که برای دانلود قرار گرفته است Game of The Year Edition می‌باشد که شامل تمامی بسته‌های الحاقی است که تا به حال منتشر شده است و گرافیک بازی را هم تا حدی افزایش داده است. برای دانلود بازی Dishonored Game of The Year Edition نسخه فشرده فیت‌گرل با سایت گیم‌تودانلود همراه باشید.

بازی Dishonored یکی از شاهکارهای سال ۲۰۱۳ و نسل هفتم بود، گرافیک چشم‌نواز، داستان فوق‌العاده حماسی و گیم‌پلی عالی همه باهم دست‌به‌هم دیگه دادند تا این بازی را به یک شاهکار تبدیل کنند و شمارا برای بازی کردن به چالش بکشند. Dishonored در نسخه PC با امتیاز متا 91 موفقیت بی‌نظیری بین بازی‌های اول‌شخص کسب کرد و همین‌طور بسته الحاقی Knife of dunwall یکی از بهترین بسته‌های الحاقی بین تمامی بازی تارا کسب کرد.

داستان این بازی در شهری بنام Dunwall رخ می‌دهد، جایی که طاعون جان این شهر را گرفته است و مردی بنام Corvo Attano را روایت می‌کند که باید به ملکه دانوال Jessamine Kaldwin کمک کند تا راهی برای درمان طاعون پیدا کند. یکی از نقاط خوب این بازی این است که شما در طول بازی یک دشمن ثابت ندارید و باید با زامبی‌ها، جادوگرها و محافظان گارد سلطنتی دانوال بجنگید. سیستم مبارزه بازی به عهده خودتان هست که می‌خواهید بی‌سروصدا و مخفی مأموریت هارا انجام بدهید، یا پرسروصدا و با کشتار زیاد مأموریت را به پایان برسانید. دشمن‌های شما قوی هستند و این بازی سلامت خودکار را دارا نیست، اما نترسید با0 در اختیار داشتن جادو کار شمارا آسان‌تر خواهد شد. برای دانلود بازی Dishonored Game of The Year Edition برای کامپیوتر با گیم‌تو‌دانلود همراه باشید.

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز بازی Dishonored:

سیستم عامل: ویندوز ۷، ویندوز ویستا و اکس‌پی [32 و 64 بیت]
پردازنده: 3.0 Dual Core GHz یا بهتر
حافظه رم: ۴ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA Geforce® GTX™ 460 یا ATI Radeon HD 5850 یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: 1 گیگابایت
فضای مورد نیاز: ۹ گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی بازی Dishonored:

سیستم عامل: ویندوز ۷، ویندوز ویستا و اکس‌پی [32 و 64 بیت]
پردازنده: 2.4 Quad Core GHz یا بهتر
حافظه رم: ۴ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA Geforce® GTX™ 460 یا ATI Radeon HD 5850 یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: ۲ گیگابایت
فضای مورد نیاز: ۹ گیگابایت