بازی Injustice بالاخره انتظارها را به پایان رساند و دومین عنوان خود را منتشر کرد. بازی‌ای که با انتشار نسخه اول خود، توانست از همان ابتدا صدر جدول پرفروش‌ترین بازی‌ها را از آن خود کند و بین طرفداران خود، جایگاه ویژه‌ای پیدا کند. سبک این بازی مبارزه‌ای است و توسط استودیو NetherRealm Studios برای پلتفرم‌های PC، Xbox One و PS4 منتشرشده است. این بازی به‌تازگی و توسط گروه معروف Voksi کرک شده است و نسخه‌ای که برای دانلود قرار داده‌شده است، نسخه FitGirl است که بدون هیچ‌گونه حذفیاتی می‌باشد و کرک شده است. برای دانلود بازی Injustice 2 با سایت گیم تو دانلود همراه باشید.

داستان Injustice 2، بلافاصله بعد از داستان سری اول این نسخه رخ می‌دهد. پس از بین رفتن سلطنت و حکومت سوپرمن توسط بتمن و یارانش، شهر دچار هرج‌ومرج می‌شود و خشونت و ناآرامی، بازی را فرامی‌گیرد. شما نقش مهمی در بازگرداندن آرامش در این شهردارید که باید با گوریلا گراد و حمله Brianiac مواجه شوید و آن‌ها را سرجایشان بنشانید و از شهر مراقبت کنید. داستان بازی بسیار جذاب و عالی روایت‌شده است و شمارا محو بازی می‌کند. در کنار این داستان فوق‌العاده، صداگذاری‌های عالی، شمارا کامل با بازی هماهنگ می‌کند و لذتی دوچندان را به شما ارائه می‌دهد.

گرافیک بازی Injustice 2، عالی کارشده است و طراحی شخصیت‌ها مانند نسخه اول این بازی، به‌دقت و باکیفیت عالی بوده است و نمی‌توان از آن‌ها ایرادی پیدا کرد. محیط بازی هم در مکان‌های خاص و جالب ساخته‌شده است که از گرافیک نسبتاً خوبی برخوردار است. گیم‌پلی بازی نیز بسیار ساده و البته برنامه‌ریزی‌شده، طراحی‌شده است و حرفی برای گفتن نگذاشته است و شما می‌توانید به‌راحتی باشخصیت‌ها کنار آمده و تجربه یک بازی فوق‌العاده از سبک فایتینگ را به دست آورید.

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز Injustice 2:

سیستم عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن 64 بیت]
پردازنده: Intel® Core™i5-750 2.66 GHz یا  AMD Phenom II X4 965 3.4 GHz یا بهتر
حافظه رم: 4 گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA® GeForce™ GTX 670 یا AMD® Radeon™ HD 7950 یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: 2 گیگابایت
فضای مورد نیاز: 60 گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی Injustice 2:

سیستم عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن 64 بیت]
پردازنده: Intel® Core™ i3-2100 3.10 GHz یا AMD FX-6300 3.5 GHz یا بهتر
حافظه رم: 8 گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA® GeForce™ GTX 780 یا AMD® Radeon™ R9 290 یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: 4 گیگابایت
فضای مورد نیاز: 60 گیگابایت