اگر جزو آن افراد هستید که هیجان در رانندگی را دوست دارید و با خطر دست و پنجه نرم می‌کنید، بازی Wreckfest می‌تواند گزینه مناسبی باشد. بازی Wreckfest توسط شرکت THQ Nordic برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس‌ وان منتشر شده است. سبک بازی مسابقه‌ای می‌باشد که به دلیل تصادفات شدید و رقابت تنگاتنگ، بازی دارای هیجان بسیار زیبا و لذت بخشی است. برای دانلود بازی Wreckfest با سایت گیم تو دانلود همراه باشید.

در بازی Wreckfest، رقابت بسیار تنگاتنگ است و حریفان شما، برای رسیدن به هدفشان هر کاری را می‌کنند و ماشین شمارا از پای درمی‌آورند. رقابت در این بازی آن‌قدر جذاب و لذت‌بخش است که شاید در دیگر بازی‌های ماشین‌سواری و ریسینگ تجربه نکرده‌اید. این نسخه قصد دارد تا شمارا با حس و حال جدیدی از بازی‌ها آشنا کند و روح جدیدی در مسابقات High – Octane بدهد و آن را به یک بازی افسانه‌ای و هیجان‌انگیز تبدیل کند. شما می‌توانید خودروی خود را کاملاً شخصی‌سازی کرده و آن را مسلح کنید تا در برابر دیگر رقبا، کم نیاورید.

بازی دارای گرافیک عالی و منحصربه‌فردی است که شمارا مجذوب خواهد کرد. موتور گرافیکی بازی فوق‌العاده است و از هیچ جزئیاتی به‌راحتی گذر نکرده است. شبیه‌سازی آن‌قدر در این بازی خوب و عالی کارشده است که تمامی لحظات برنامه‌ریزی‌شده است و هنگام تصادف، به شما حس واقعی و مثال نزدنی می‌دهد. شما می‌توانید ماشین‌های قدیمی، ارزان، صدمه‌دیده و بسیاری ماشین‌های دیگر را در این بازی پیدا کنید، آن‌ها را از نو بسازید و اقدام به شخصی‌سازی آن‌ها کنید. بازی دارای موسیقی‌های مختلف و اتومبیل‌های متنوعی است که توانسته‌اند باهم به‌خوبی مچ شوند و بازی را از حالت کسل کنند خارج کنند.

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز Wreckfest :

سیستم عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن 64 بیت]
پردازنده: Intel® Core™2 Duo 2.7 GHz or AMD equivalent یا بهتر
حافظه رم: 4 گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA Geforce® GTX™ 460 یا AMD Radeon™ HD 6850 یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: 1 گیگابایت
فضای مورد نیاز: 15 گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی Wreckfest :

سیستم عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن 64 بیت]
پردازنده: Intel® Core™ i5 3.0 GHz or AMD equivalent یا بهتر
حافظه رم: 8 گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA GeForce® GTX™ 970 یا AMD Radeon™ R9 380X یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: 2 گیگابایت
فضای مورد نیاز: 15 گیگابایت