بازی بلور، یکی از بهترین و پرطرفدارترین بازی‌های مسابقه‌ای ماشین‌سواری است به‌طوری خیلی‌ها مجذوب این بازی فوق‌العاده شده‌اند. این بازی در سال ۲۰۱۰ توسط کمپانی Activision برای کامپیوتر منتشر شد و موفق ظاهر شد. بازی دارای مراحل و مسابقات بسیار جذاب و دارای گرافیک چشم‌نواز است. برای دانلود بازی Blur برای کامپیوتر و مشاهده تصاویر و اخبار بیشتر با سایت گیم تو دانلود همراه باشید.

در بازی Blur شما نقش راننده‌ای را دارید که در تورمت بزرگ مسابقه‌ای هستید که انواع بسیار گوناگونی ماشین برای رقابت و دستیابی به جام طلایی باهم رقابت می‌کنند. ماشین‌های داخل بازی بسیار باکیفیت و دقیق طراحی‌شده‌اند. البته ناگفته نماند که تعدادی از خودروهای داخل بازی، ساخته ذهن سازنده است و در دنیای واقعی حضور ندارند. خودروهای داخل بازی در بخش‌های مختلف شتاب، سرعت، دریفت، قدرت و پایداری وجود دارند و به همین علت باهم تفاوت‌هایی دارند که باعث شده است از هم دیگر متمایز باشند و حس رقابت را به وجود آورد.

گرافیک بازی همان‌طور که در ابتدا گفته شد بسیار چشم‌نواز و دقیق طراحی‌شده است. مسیرهای مسابقه در شهرهای مختلف انجام می‌شود که ازجمله آن‌ها رودخانه بسیار زیبا Halfpipe در Los Angeles و شهر لندن بسیار زیبا طراحی‌شده است. کاربر این قابلیت را دارد که بر اساس میل خود در بازی تغییراتی ایجاد کند. به‌عنوان‌مثال می‌تواند خودروی خود را انتخاب کند و آن را تزئین کند یا قابلیت تغییر مسیرهای مسابقه را نیز دارد. برای دانلود بازی Blur برای کامپیوتر به‌صورت کامل و بدون هیچ حذفیاتی با ما همراه باشید.

مشخصات حداقل سیستم موردنیاز بازی Blur:

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰
پردازنده: Intel™ Core 2 Duo 2 GHz یا AMD™ Athlon 64 X2 or above یا بهتر
حافظه رم: 1 گیگابایت
کارت گرافیک: AMD® Radeon™ HD 3870 یا NVIDIA® Geforce 8800 GT یا بهتر
فضای موردنیاز: 4 گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی بازی Blur:

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰
پردازنده: Intel Core i3 یا AMD FX-8350 یا بهتر
حافظه رم: 2 گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA GTX 530 یا AMD™ Athlon 64 X2 یا بهتر
فضای موردنیاز: 4 گیگابایت