بازی Forza Horizon 3 یکی از آن بازی‌هایی است که تجربه بی‌نظیر یک ریسینگ آرکید را به شما می‌دهد. Forza Horizon 3 در واقع سومین نسخه از خانواده Horizon می‌باشد که در همان لحظات اولیه بازی شما را مجذوب خود خواهد کرد. لیستی طولانی از ماشین‌ها در تمامی سبک‌ها، مسابقات کامل و بی‌عیب و نقص، محیط فوق‌العاده در کنار صداگذاری دلچسب بازی Forza Horizon 3 را به کامل‌ترین نسخه از خانواده Horizon تبدیل کرده است که از هر نظر کامل و عالی کار شده است. برای دانلود بازی Forza Horizon 3 برای کامپیوتر با گیم‌تو‌دانلود همراه باشید.

اگر از طرفدارن سری بازی‌های ریسینگ هستید، به جرات می‌توان گفت که Forza Horizon 3 کامل‌ترین تجربه یک بازی ریسینگ را به شما می‌دهد؛ زمانی که برای اولین‌بار پشت یک لامبورگینی قرار می‌گیرید، زمانی که برای اولین‌بار دست به فرمان می‌شوید و از تمامی قدرت این ماشین رام‌نشدنی استفاده می‌کنید، صدای فوق‌العاده این ماشین در کنار سرعت و محیط فوق‌العاده بازی به شما هیجان، جذابیت و آدرنالینی تزریق می‌کند که فقط با یک جمله می‌توان آن توصیف کرد. این ریسینگ فوق‌العاده است.

یکی از مواردی پس از چند ساعت شما همچنان شما را مجذوب خود خواهد کرد، محیط بازی است. استودیوی Playground Games در این زمینه به خوبی کار کرده است و توانسته است محیط استرالیا را به نحوه احسن خلق کند. مناطق جنگلی، رودخانه‌ها و نقشه بی‌انتها و دور و دراز استرالیا شما را درگیر خود کرده و تا روزها سرگرم‌تان می‌کند. گرافیک بازی از زمین گرفته تا آسمان و دور دست‌ها با جزئیات تمام و کمال طراحی و خلق شده است. محیط بازی و ماشین‌های آن به لطف گرافیک خیره کننده آن می‌درخشند. از یک روز آفتابی و روشن دست به فرمان شوید و از آن نهایت لذت را ببرید تا زمانی که به تاریکی شب می‌رسید و با جزئیات و آسمان پرستاره استرالیا آن را به پایان برسانید.

از حق نگذریم که استودیو Playground Games در زمینه امکانات و مسابقه‌ها متنوع‌سازی کامل را به کار برده و برخلاف نسخه‌های قبلی، از Forza Horizon 3 خسته نمی‌شوید. از مسابقات همیشگی بازی‌های ریسینگ گرفته تا مسابقه‌های با هلی‌کوپتر یا قطار که جدیدا به نسخه سوم اضافه شده‌اند، همه‌ آن‌ها دارای جذابیت خاص خود هستند. همچنین یکی دیگر از بخش‌های بازی، بخش پیشرفت بازی می‌باشد که با توجه مسابقات و کارهایی که انجام می‌دهید، می‌توانید توانایی‌های مختلف را بدست آورید.

به طور کلی می‌توان گفت که بازی Forza Horizon 3، یک ریسینگ کامل و بدون نقص است و استودیوی Playground Games در این بازی انقلابی نو ایجاد کرده است.

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز Forza Horizon 3 :

سیستم عامل:  ویندوز ۱۰ بیلد ۱۷۰۳ یا بالاتر [تنها ورژن های 64 بیت]
پردازنده: Intel Core i5-4460 3.2GHz یا AMD FX-8350 یا بهتر
حافظه رم: 8 گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA GeForce GTX 760 یا AMD Radeon R7 260X v3 یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: 2 گیگابایت
فضای مورد نیاز: 55 گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی Forza Horizon 3 :

سیستم عامل:  ویندوز ۱۰ بیلد ۱۷۰۳ یا بالاتر [تنها ورژن های 64 بیت]
پردازنده: Intel Core i7-3820 4-Core 3.60GHz یا AMD FX-9590 یا بهتر
حافظه رم: 16 گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA GeForce GTX 1060 یا AMD Radeon RX 480 یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: 4 گیگابایت
فضای مورد نیاز: 55 گیگابایت