شاید برای شما پیش آمده باشد که دیگر از خشاب عوض کردن و تمام شدن گلوله هایتان خسته شده‌اید و نمی‌خواهید تا تجهیزات شما در بازی به اتمام برسد. به منظور اینکه شما در قسمت داستانی به این امکانات دسترسی داشته باشید و تمامی تجهیزات شما به اصطلاح بی‌نهایت شود، ترینرهایی ساخته شده‌اند که به راحتی می‌توانید به این موارد دست یابید. برای دانلود ترینر بازی Battlefield 1 با گیم‌تو‌دانلود همراه باشید.در بازی Battlefield 1 شما شاهد صحنه‌های درگیری مسلحانه و شلیک و انفجار توپ و تانک هستید که می‌تواند صدمات بسیاری بر شما وارد نماید و یا در هنگام درگیری مسلحانه، گلوله‌های شما به اتمام برسد. در این زمان یک ترینر خوب، می‌تواند به شما کمک فراوانی نماید و نقش مهمی را ایفا کند.

کمتر کسی پیدا می‌شود که با سری بازی های Battlefield آشنایی نداشته باشد و یا حتی برای یک بار، آن را تجربه نکرده باشد. همه ساله سری بازی‌های Battlefield بسیار خوب، خودنمایی می‌کنند و با دیگر بازی های هم سبک نیز، رقابت می‌کنند. اما نسخه‌ی جدید این بازی، یعنی Battlefield 1، پنجره‌ای نو را برای سری Battlefield باز کرد.

بازی Battlefeild 1 دارای مراحلی دشوار و درگیری های فراوانی است، به طوری که شما هم به صورت تن به تن می‌توانید به مبارزه بپردازید هم به مبارزه از راه دور و به وسیله‌ی سلاح‌های سبک و سنگین. اما با داشتن ترینر در بازی، دیگر شما نه مشکلات فراهم کردن مهمات و میزان سلامتی خود را در بازی دارید، و نه خواهید مرد. پس شما با استفاده از ترینر می‌توانید مانند یک ابر قهرمان به جنگ با دشمنان بپردازید و تک تک آنها را نابود سازید.