بازی A Way Out یک بازی در سبک اکشن و ماجراجویی می‌باشد که به تازگی توسط کمپانی Electronic Arts تولید و منتشر شده است. کمپانی الکترونیک‌آرتز در ابتدا از این بازی در رویداد EA Play 2017 معرفی کرد و سپس آن را در ۲۳ مارس ۲۰۱۸ برای پلتفرم‌های PC، PS4 و XBox One منتشر کرد. با گیم‌تو‌دانلود و دانلود بازی A Way Out برای کامپیوتر همراه باشید.

داستان بازی A Way Out در مورد دو زندانی که در در دهه ۷۰ میلادی دستگیر شده اند، می‌باشد که این داستان شاید به خودی خود جالب باشد و مارا به یاد فیلم هایی در این محدوده مانند Prison Break بیندازد. شما باید با کمک یکدیگر از این زندان تنگ و تاریک فرار کنید و نگذارید تا پلیس‌ها دوباره بر شما مسلط شوند و شما را در سلول‌های تنگ و تاریک، زندانی نمایند.

شاید این همکاری دو نفره برای بعضی از گیمرها خوشایند نباشد، زیرا آنها باید یک فرد دیگر را با خود به بازی بیاورند تا بتوانند بازی را اجرا نموده و مراحل بازی را پشت سر بگذارند. اما کمپانی الکترونیک آرتس این امکان را فراهم آورده است که وقتی یکی از شما بازی را خریداری کند، دوست دیگری که می‌خواهید با شما بازی کند، می‌تواند به صورت رایگان و بدون خرید بازی، به یاری شما بشتابد و در مراحل بازی، یار و یاور شما باشد.

این امکان نیز موجب شد تا گیمرها خوشحال شوند و مدت‌ها منتظر این بازی زیبا شوند تا با دوستان خود به بازی بپردازند. گرافیک بازی بسیار عالی طراحی شده است و می‌توان گفت که بازی از گرافیک بسیار خوبی برخوردار است؛ نور پردازی‌ها و چهره پردازی‌ها و تمامی جلوه های بصری به نحو احسن طراحی گردیده تا یک بازی بسیار خوب را تحویل شما گیمر های عزیز بدهند.

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز بازی A Way Out :

سیستم عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن های 64 بیت]
پردازنده: Intel core i3-2100T @ 2.5GHz یا AMD FX 6100
حافظه رم: 8 گیگابایت
کارت گرافیک:  NVIDIA GeForce GTX 650Ti یا AMD Radeon HD 7750
حافظه کارت گرافیک: 2 گیگابایت
فضای مورد نیاز: 25 گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی بازی A Way Out :

سیستم عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن های 64 بیت]
پردازنده: Intel Core i5 3570K یا AMD Ryzen 3 1300x
حافظه رم: 16 گیگابایت
کارت گرافیک: Nvidia GT 960 یا AMD R9 290
حافظه کارت گرافیک: 4 گیگابایت
فضای مورد نیاز: 25 گیگابایت