بازی The Crew 2 یک بازی در سبک مسابقه‌ای است که به‌تازگی توسط استودیو Ivory Tower تولید و کمپانی مشهور و محبوب تمامی گیمرها که عناوین بسیار مشهور و محبوبی را در کارنامه خود دارد، یعنی شرکت Ubisoft آن را منتشر کرده است. این قسمت از سری بازی The Crew، بسیار متفاوت‌تر و گسترده‌تر از قسمت اول آن است، زیرا شما در یک محیط گسترده و با وسایل نقلیه مختلف می‌توانید به مسابقه بپردازید و از آن‌ها لذت ببرید. برای دانلود بازی The Crew 2 برای کامپیوتر با گیم‌تو‌دانلود همراه باشید.

ازجمله وسایل نقلیه‌ای که به‌تازگی به این بازی زیبا افزوده‌شده است را می‌توان قایق و هواپیما نام برد که در قسمت قبل شاهد این وسایل نقلیه نیز نبودیم و این مسئله به‌خودی‌خود باعث می‌شود تا این بازی بسیار هیجان‌انگیزتر شود و گیمرها منتظر یک بازی بسیار متفاوت‌تر از قسمت قبلی آن باشند!در ابتدا شما مأموریت خود را به‌وسیله‌ی یک ماشین پرسرعت و پرقدرت آغاز خواهید کرد و پس‌ازآن در مناطق مختلف به‌وسیله‌ی قایق مأموریت خود را ادامه داده و برای آخرین مرحله و برای ادامه سفر خود، به هواپیما انتقال داده می‌شوید. در نسخه جدید بازی The Crew، چهار نوع مسابقه مختلف و پرهیجان در انتظار شماست؛ ازجمله این مسابقات را می‌توان سبک مسابقه خیابانی, سبک Pro Racing، سبک Off-Road و سبک آزاد نام برد.

در بازی The Crew 2، همانند نسخه اول آن، در یک سرزمین وسیع در کشور آمریکا حضور دارید که وسعت بسیار زیادی نیز دارد و به گفته‌ی یکی از توسعه‌دهندگان این بازی، وسعت محیط این بازی بیشتر از 3000 متر خواهد بود. پس آن‌طور که پیداست، بازی از محیطی گسترده برخوردار است و شمارا در آن به چالش می‌کشد. برای دانلود بازی The Crew 2 برای کامپیوتر با گیم‌تو‌دانلود همراه باشید.

مشخصات حداقل سیستم موردنیاز بازی The Crew 2:

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن 64 بیت]
پردازنده: Intel Core i5-3470 یا AMD FX 4350 یا بهتر
حافظه رم: 8 گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA Geforce® GTX™660 یا AMD Radeon HD 7870 یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: 2 گیگابایت
فضای موردنیاز: 30 گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی بازی The Crew 2:

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن 64 بیت]
پردازنده: Intel Core i5-4690k @ 3.5 GHz یا AMD Ryzen 5 1600 @ 3.2 GHz یا بهتر
حافظه رم: 8 گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA Geforce® GTX™GTX 970 یا AMD RX 470 یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: 6 گیگابایت
فضای موردنیاز: 30 گیگابایت