در این مطلب قصد داریم تا بازی Final Fantasy XV را برای شما آماده سازیم تا در ادامه از این بازی زیبا و هیجان انگیز لذت ببرید و ساعت‌ها سرگرم این بازی زیبا شوید؛ در ادامه با گیم تو دانلود همراه باشید …

بازی Final Fantasy XV، یک بازی در سبک اکشن و نقش آفرینی می‌باشد که به تازگی توسط کمپانی و استودیو محبوب و مشهور Square Enix که بازی های معروف و مشهوری را از جمله سری بازی های Tomb Raider،Hitman و … را در کارنامه درخشان خود دارد، تولید و منتشر شده است.

دانلود بازی Final Fantasy XV برای کامپیوتر

وقتی صحبت از مجموعه فاینال فانتزی می‌شود، طرفداران این مجموعه بازی محبوب، سریع نسخه‌هایی نظیر فاینال فانتزی ۷ یا فاینال فانتزی ۱۰ را به یاد می‌آورند. بازی‌هایی که با عرضه شدنشان توانستند طرفداران زیادی را به این مجموعه جذب کنند و آنها را سرگرم کنند. حال همین طرفداران این بازی محبوب، ۱۰ سال است که منتظر شاهکار Square Enix هستند و می‌خواهند ببینند تا این کمپانی در نهایت، چه محصولی را به آنها تقدیم می‌کند!

دانلود بازی Final Fantasy XV برای کامپیوتر

داستان بازی مربوط به شاهزاده نوکتیس است که برای هدفی مشخص از قصر خارج می‌شود و با دوستان خود بنام‌های ایگنیس، گلادیولوس و پروموتو ماجراجویی خود را آغاز می‌کند. این ماجراجویی قرار است برپایه آشنایی با شهر اینسامنیا و دور بودن از اتفاقات پیش‌روی باشد و در این بین قرار است نوکتیس با لونافری، هم‌بازی کودکی شاهزاده نوکتیس ازدواج کرده تا کدورت‌ها از بین برود. ولی نیفلهیم (یکی از قلمروهای دنیای بازی که از گذشته با سرزمین لوشیس یا لوسیس وارد جنگ بوده است) در آخرین لحظه عهد و پیمان خود را می‌شکند و داستان اصلی بازی رقم می‌خورد.

دانلود بازی Final Fantasy XV برای کامپیوتر

استودیو اسکوئر انیکس، سازنده و ناشر بازی، سعی کرده از هر ویژگی خاصی استفاده کند تا مخاطبان این بازی بتوانند تفریحات دیگری نیز در بازی انجام دهند. از این‌رو هر شخصیت یک توانایی ویژه در اختیار دارد. نوکتیس علاقه‌مند به ماهیگیری، پرومپتو علاقه‌مند به عکاسی، ایگنیس علاقه‌مند به آشپزی و گلادیلوس شدیدا پیاده‌روی را دوست دارد. اگر از انجام مراحل خسته شدید، می‌توانید به پیاده‌روی در دنیای بازی پرداخته و یا از طریق نوکتیس به ماهیگیری بپردازید.

پرومپتو نیز هر از گاهی از شما می‌خواهد تا در گوشه و کنار نگه داشته و در آخر پس از مراجعه به‌کمپ‌های بازی و استراحت، ایگنیس برای شما آشپزی کرده و پرومپتو عکس‌هایش را با شما به‌اشتراک می‌گذارند. یادتان باشد استراحت کردن و غذا خوردن سبب می‌شود تا برای مدتی معین، انرژی بیشتری در زمینه مبارزه کردن یا سلامت خود داشته باشید. تمامی این تفریحات باعث می‌شود تا توانایی‌های شخصیت‌ها بروز شده و هر بار ویژگی خاصی را برای توانایی‌های خود در دسترس قرار بدهند.

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز Final Fantasy XV :

سیستم عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن های 64 بیت]
پردازنده: Intel® Core™ i5-2500(3.3GHz and above)یا AMD FX™-6100 (3.3GHz and above)
حافظه رم: 8 گیگابایت
کارت گرافیک:  NVIDIA® GeForce® GTX 760 یا NVIDIA® GeForce® GTX 1050 یا AMD Radeon™ R9 280
حافظه کارت گرافیک: 4 گیگابایت
فضای مورد نیاز: 100 گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی Final Fantasy XV :

سیستم عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن های 64 بیت]
پردازنده:  Intel® Core™ i7-3770(3.4GHz and above)یا AMD FX™-8350(4.0 GHz and above)
حافظه رم: 16 گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA® GeForce® GTX 1060 یا Radeon™ RX 480
حافظه کارت گرافیک: 6 گیگابایت
فضای مورد نیاز: 100 گیگابایت