بازی WWE 2K18 عنوان جدید سری بازی WWE می‌باشد که توسط کمپانی 2K تولید و منتشر شده است. WWE 2K18 همانند بازی‌ های ورزشی کمپانی EA دارای بخش داستانی نیست. اما این بازی بخشی بانام Career دارد که بسیار جذاب‌تر و واقع‌گرایانه‌تر از بخش داستانی بازی‌های کمپانی EA طراحی‌ شده است.

شما در این بخش باید کشتی‌گیر خود را طراحی کرده و با آن پا به کمپانی مشهور WWE بگذارید و با رقبای خود مبارزه نمایید. شما باید با تمرین و شرکت در مسابقات رده پایین و قرارداد بستن با افراد مختلف، پله‌های ترقی را یکی‌یکی طی کرده تا به بزرگ‌ترین و قدرتمندترین کشتی‌گیر کمپانی WWE تبدیل شوید و مقام های زیادی را از آن خود کنید تا به شهرتی بسیار در کشتی دست یابید.

این نسخه نسبت به نسخه‌ی قبلی خود، دچار تغییرات گسترده و مثبتی شده است که میتواند این نسخه را نسبت به نسخه های قبلی برتر سازد و با پیشرفت های چشمگیر خود، هر سال بهتر از سال قبل ظاهر شود. 2K با اعمال این تغییرات این بازی را تبدیل به بهترین شبیه‌ساز عرضه‌ شده از دنیای گشتی کج کرده است که طرفداران بسیاری نیز دارد.

گرافیک چشمگیر این نسخه از سری بازی های WWE، پیشرفت ویژه ای داشته است و جلوه های بصری و نور پردازی ها به نحو احسن طراحی شده اند تا دست به دست هم بدهند و یک بازی فوق العاده را برای شما گیمر های عزیز رقم بزنند. اگر به دنبال تجربه جدیدی در سبک بازی های کشتی کج هستید، پیشنهاد می کنیم این بازی هیجان انگیز را از دست ندهید.