در این مطلب قصد داریم تا برای شما بازی Metal Gear Survive را آماده سازیم تا در ادامه از این بازی شوتر اکشن-ادونچر لذت ببرید و موجودات عجیب و غریب را از بین ببرید؛ در ادامه با گیم تو دانلود همراه باشید.

بازی Metal Gear Survive یک بازی در سبک شوتر اکشن-ادونچر می‌باشد که توسط کمپانی معروف و مشهور Konami Digital Entertainment تولید و منتشر شده است. هروقت که نام سری متال گیر را می‌شنویم به یاد سازنده محبوب آن، یعنی Hideo Kojima می‌افتیم که این سری پر طرفدار را خلق کرد و طرفداران بسیاری را جذب خود نمود. با جدا شدن Hideo Kojima از شرکت Konami انتظار می‌رفت تا انتشار این نسخه به تعویق بیفتد و یا دیگر تولید نشود اما بر خلاف انتظارها، این شرکت ژاپنی به سرعت نسخه ای جدید را از سری متال گیر در مراسم گیمزکام ۲۰۱۶ معرفی نمود.

بازی Metal Gear Survive  دارای حالت داستانی و بخش چندنفره است که البته ارتباطات و شباهت‌های زیادی بین این دو وجود دارند. اما داستان بازی، بین نسخه‌های Ground Zeroes و Phantom Pain روایت می‌شود؛ جایی که پس از خروج بیگ باس از Mother Base، یک کرم‌چاله ظاهر شده و این پایگاه را همراه با تمام سربازانش به یک جهان و بازه زمانی موازی می‌برد؛ جهانی که پر از نوع خاصی از زامبی است. حال این سرباز‌ها باید برای در وهله اول برای زنده ماندن و پس از آن هم برگشتن به جهان خودشان تلاش کنند. در بازی شاهد زامبی‌های عجیب و غریبی هستیم که تا بحال حتی در خیالمان هم تصورش نکرده بودیم و برای مان تازگی دارد. در این بازی هم مخفی کاری نقش اساسی دارد و اگر بخواهید آزادانه و پر سر و صدا در محیط راه بروید امکان دارد تا جان شما به خطر بیفتد و زامبی ها به سمت شما حمله ور شوند.

در طول بازی، شما می‌توانید با بدست آوردن آیتم‌هایی که در طول مراحل آنها را بدست می آورید، پایگاهتان را در برابر زامبی ها مقاوم سازی کنید و بتوانید دوام بیشتری بیاورید. آخرین مورد در رابطه با بخش داستانی بازی هم لزوم فعال‌سازی تلپورتر‌ها است که از طریق آن‌ها می‌توانید سریع بین دو نقطه جابجا شوید و احساس خستگی هم نکنید. این نقاط شاید در نگاه اول خیلی جالب به نظر نرسند، اما واقعیت این است که تلپورتر‌ها از آنجایی که باعث می‌شوند بدون مصرف آب و غذا بتوانید به نقطه دیگری از نقشه بروید، بسیار حائز اهمیت هستند. پس فعال کردن آن‌ها را فراموش نکنید.

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز Metal Gear Survive :

سیستم عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن های 64 بیت]
پردازنده: Intel Core i5-4460 3.40 GHz یا Quad-core or better
حافظه رم: 4 گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA GeForce GTX 650
حافظه کارت گرافیک: 2 گیگابایت
فضای مورد نیاز: 20 گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی Metal Gear Survive :

سیستم عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن های 64 بیت]
پردازنده:  Intel Core i7-4790 3.60GHz یا Quad-core or better
حافظه رم: 8 گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA GeForce GTX 960
حافظه کارت گرافیک: 4 گیگابایت
فضای مورد نیاز: 20 گیگابایت