بازی Nioh یک بازی در سبک اکشن و شمشیر زنی می‌باشد که الهام گرفته شده از سبک بازی های سامورایی نیز می‌باشد. این بازی در ابتدا برای کنسول های نسل هشتمی نیز تولید شده بود اما پس از مدتی برای PC تولید شده و ناشر آن کمپانی Sony Interactive Entertainment می‌باشد. برای دانلود این بازی اکشن و هیجان انگیز با گیم تو دانلود همراه باشید …

این بازی سبکی سامورایی و اکشن دارد که در آن شمشیر زنی فراوان است و می‌تواند شما را ساعت ها سرگرم کند. داستان بازی در مورد شخصی به نام ویلیام می‌باشد که یک سامورایی با اصالت انگلیسی است که چگونگی رسیدن او به مقام یک سامورایی جنگجو و سفری که به ژاپن دارد در بازی روایت می‌شود.

فنون‌های رزمی سامورایی در این بازی کاربرد بسیار دارد و می‌تواند در پیش برد بازی، کمک بسیاری به شما بکند و بازی را جذاب تر کند. البته نباید شمشیر سامورایی معروف را از یاد برد، زیرا این شمشیر نقش اساسی را در بازی ایفا می کند. جالب است که بدانید بازی Nioh از سری بازی های Dark Souls نیز الهام گرفته شده است. این بازی دارای سیستم مبارزه ای بسیار متنوعی است و می‌توانید در آن سلاح های بسیار زیادی بیابید که باعث می‌شود بازی از یکنواخت بودن خارج شود با هرگز شما را خسته نکند.

گرافیک و جلوه های بصری بسیار قابل تحسین است و دست کمی از کنسول‌های نسل هشتمی ندارد. اگر شما هم یکی از طرفداران بازی‌هایی در سبک سامورایی و اکشن هستید، بازی Nioh می تواند یک انتخاب بسیار درستی باشد و شما را به یک تجربه جدید در این سبک دعوت کند.