در این مطلب قصد داریم تا برای شما بازی اکشن و زیبای Alan Wake را آماده دانلود کنیم تا از این بازی هیجان انگیز و اکشن لذت ببرید و ساعت ها مشغول این بازی زیبا و در عین حال اکشن شوید؛ در ادامه با گیم تو دانلود همراه باشید …

عنوان Alan Wake یک بازی در سبک اکشن و ترسناک می‌باشد که توسط استودیوی مشهور Remedy Entertainment که بازی های زیاد و بسیار عالی مانند سری بازی‌های Quantum Break و … را در کارنامه خود دارد، تولید و منتشر شده است. داستان بازی در مورد یک رمان نویس به نام آلن ویک می‌باشد که در این اواخر بسیار به فکر فرو میرود.

او در تلاش برای پی بردن به راز ناپدید شدن زنش می‌باشد که به همراه او به تعطیلات آمده بود و در شهر کوچکی به نام Bright Falls و در کلبه ای در کنار دریاچه اقامت کرده بودند . شما باید در این بازی به آلن کمک کنید تا بتواند به این راز پی ببرد و به نتیجه برسد. گرافیک بازی و محیط ها و تمامی جلوه های بصری، جای تحسین دارند و میتوان گفت که این استودیو باز هم توانسته تا یک بازی خوب دیگر را روانه بازار کند. اگر به دنبال یک بازی در سبک ترسناک و اکشن می ‌ردید، بازی Alan Wake می تواند همان انتخاب درست باشد.

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز Alan Wake :

سیستم عامل: ویندوز XP سرویس پک 2
پردازنده: Dual Core 2GHz Intel یا 2.8GHz AMD
حافظه رم: 2 گیگابایت
کارت گرافیک: DirectX 10 compatible
حافظه کارت گرافیک: 512 مگابایت
فضای مورد نیاز: 8 گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی Alan Wake :

سیستم عامل: ویندوز XP سرویس پک 2
پردازنده: Quad Core 2.66GHz Intel یا 3.2GHz AMD
حافظه رم: 4 گیگابایت
کارت گرافیک: DirectX 10 compatible or later
حافظه کارت گرافیک: 1 گیگابایت
فضای مورد نیاز: 8 گیگابایت