بازی Nioh Complete Edition یک بازی در سبک اکشن و شمشیر زنی می‌باشد که الهام گرفته شده از سبک بازی های سامورایی نیز می‌باشد. این بازی مورد انتظار و انحصاری استودیو Team Ninja میباشد که در ابتدا برای کنسول های نسل هشتمی نیز تولید شده بود اما پس از مدتی برای PC تولید شده و ناشر آن کمپانی بزرگ Sony Interactive Entertainment میباشد. برای دانلود این بازی اکشن و هیجان انگیز با گیم تو دانلود همراه باشید …

این بازی سبکی سامورایی و اکشن دارد که در آن شمشیر زنی فراوان است و می‌تواند شما را ساعت ها سرگرم کند. داستان بازی در مورد شخصی به نام ویلیام می‌باشد که یک سامورایی با اصالت انگلیسی است که چگونگی رسیدن او به مقام یک سامورایی جنگجو و سفری که به ژاپن دارد در بازی روایت می‌شود.

جالب است که بدانید بازی Nioh از سری بازی های Dark Souls نیز الهام گرفته شده است. این بازی دارای سیستم مبارزه ای بسیار متنوعی است و می‌توانید در آن سلاح های بسیار زیادی بیابید که باعث میشود بازی از یکنواخت بودن خارج شود با هرگز شما را خسته نکند. گرافیک و جلوه های بصری بسیار قابل تحسین است و دست کمی از کنسول های نسل هشتمی ندارد!

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز Nioh Complete Edition :

سیستم عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن های 64 بیت]
پردازنده: Intel® Core™ i5 3550
حافظه رم: 6 گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA® GeForce® GTX 780 یا AMD Radeon™ R9 280
حافظه کارت گرافیک: 3 گیگابایت
فضای مورد نیاز: 80 گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی Nioh Complete Edition :

سیستم عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن های 64 بیت]
پردازنده: Intel® Core™ i7 4770K
حافظه رم: ۸ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA® GeForce® GTX 1060 یا AMD Radeon™ R9 380X
حافظه کارت گرافیک: 6 گیگابایت
فضای مورد نیاز: 80 گیگابایت